רוצים לנצח בכל סכסוך? חשבתם על קורס גישור בסיסי וניהול מו"מ?

רוצים לנצח בכל סכסוך? חשבתם על קורס גישור בסיסי וניהול מו"מ?

קרה לכם פעם שהרגשתם שאתם מדברים עם מישהו והוא לא ממש מקשיב לכם? שאם הוא רק היה עוצר לרגע ומקשיב לכם כמו שצריך הוא היה יכול להבין מה אתם רוצים ואז הייתם מסוגלים להפסיק להתווכח ולהגיע לתוצאה טובה? בד"כ הצד השני לוויכוח מרגיש אותו דבר בדיוק כמוכם! זה קורה לכולנו, כל הזמן. בתור לסופר, עם הבוס בעבודה, עם החברים, עם בני הזוג ועם הילדים. קורס גישור בסיסי וניהול מו"מ, הוא קורס חדשני של הבית לגישור ויישוב סכסוכים שמטרתו לתת לכם את הכלים לפתור את הסכסוכים שלכם בצורה הטובה. קורס גישור בסיסי וניהול מו"מ, הוא קורס חדשני של הבית לגישור ויישוב סכסוכים שמטרתו לתת לכם את הכלים לפתור את הסכסוכים שלכם בצורה הטובה.

עומדים להתגרש? נקלעתם לסכסוך עסקי? הבית לגישור ויישוב סכסוכים מציע לכם פתרון מהיר, יעיל וזול >>>

רובנו אוהבים לדבר. חלקנו אפילו ממש טובים בזה. זה לא אומר שאנחנו בהכרח משיגים את התוצאות הטובות ביותר עבורנו בכל רגע שיחה או ויכוח. תארו לעצמכם שהייתה לכם האפשרות להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורכם בכל ויכוח ובכל סיטואציה. לא בכוח או באיומים, אלא באמצעות שיח נכון. בלי לזלזל בשיעורי מתמטיקה, ספרות, תנ"ך ושאר ירקות, מחקרים מראים שאנשים בעלי יכולות תקשורתיות וכישורים חברתיים מפותחים מצליחים יותר בכל תחום. עם תקשורת נכונה, שכוללת גם יכולות ורבליות ולא פחות חשוב (ואפילו יותר) יכולת הקשבה, כל אחד מאתנו יכול להשיג יותר בחיים.

קורס גישור בסיסי וניהול משא ומתן של הבית לגישור ויישוב סכסוכים נוצר בדיוק בשביל המטרה הזו: לתת לאנשים כלים פרקטיים לשימוש יומיומי לניהול נכון של קונפליקטים ושל מו"מ. באמצעות יישום הכלים שתקבלו בקורס גישור בסיסי וניהול מו"מ, תוכלו להשיג את ההעלאה בשכר שאתם רוצים לבקש, תוכלו להבין מה בן/ בת הזוג שלכם באמת רוצים כשהם אומרים את מה שהם אומרים ותוכלו לשפר כל מערכות היחסים בחיים שלכם. קורס גישור בסיסי וניהול מו"מ ישפר את היכולות שלכם בכל סיטואציה עם אנשים אחרים.

קורס גישור בסיסי וניהול מו"מ מקנה לכם לא רק כלים מעשיים, אלא מהווה גם שער להיכרות עם עולם הגישור המקצועי. אם אתם חושבים להיות מגשרים מקצועיים בעתיד, כדאי לכם להתחיל את הדרך בקורס גישור בסיסי וניהול מו"מ. אם חשבתם לעסוק בגישור ואתם לא בטוחים שזה בדיוק בשבילכם או אם זה מה שאתם רוצים, תוכלו להבין את מה שנדרש ממגשר מקצועי כדי להצליח בעולם הגישור ולהגיע להחלטה המקצועית הטובה ביותר עבורכם.

רוצים גם אתם להפוך למומחים בניהול מו"מ? גולשי ערות הגישור של NRG וסולחה יכולים להירשם לקורס גישור בסיסי וניהול מו"מ במחיר אטרקטיבי ביותר של 1500 ש"ח בלבד (במקום 2600 ש"ח). לפרטים והרשמה לחצו כאן

הכתבה מאת פורטל הגישור הישראלי סולחה >>> לכתבות נוספות לחצו כאן