ילדי גירושין – 5 טיפים

ילדי גירושין – 5 טיפים

ילדי גירושין עוברים עם ההורים שלהם משבר לא פשוט. ההשפעה של הליך הגירושין על הילדים של בני הזוג תלויה רק בבני הזוג. להלן טיפים שיקלו על הילדים בהליך הגירושין:

1. גישור או בית משפט – מאות מחקרים נערכו בעניין. מאות. השורה התחתונה הליכים משפטיים בבית משפט דופקים את הילדים. סליחה על הבוטות. זאת האמת הפשוטה. רמת הלימודים נפגעת, הם הופכים לאלימים, יכולת חברתית יורדת וכן הלאה.

2. איך להודיע – זאת אחת הסיבות שההמלצה לגישור היא כה משמעותית. איך שתודיעו לילדים כך תיצרב אצלם בתודעה התחושה בנוגע להליך. שניכם ביחד לאחר שסיכמתם בהליך הגישור כיצד לעשות זאת או כל אחד לבד עם הסיפור והטון שלו.

3. אל תבכו – הילדים אוטומטית יתגייסו עבורכם ויכילו אתכם. זה צריך להיות בדיוק ההפך. תהיו חזקים עבורם. תבכו לפני ואחרי לא איתם.

4. אל תתנו להם להחליט החלטות – אם יש דרך לשרוט את הילדים שלכם זה לתת להם לבחור ולהחליט. אצל מי להיות, מתי וכמה זמן. אתם בחרתם להיפרד וזה בסדר גמור תנו להם דרך ברורה להתנהל.

5. ודאות וודאות וודאות – לא משנה איך תעשו את זה העיקר שידעו מה קורה. לכן הבחירה על תזמון ההודעה לילדים תלוי בגיל הילדים ובבשלות התהליך. הכי חשוב שלא ירגישו שהקרקע נשמטת מהרגליים שלהם.

אנחנו יודעים שנושא הילדים הוא רגיש ומורכב מאוד. בתהליך הגישור גירושין עוברים על כלל הסוגיות החשובות. תתקשרו עוד היום ותתייעצו עם צוות המגשרים שלנו כיתד להתנהל למול הילדים 077-5151333.