לא תאמינו מה עובר על ג'סטין ביבר

לא תאמינו מה עובר על ג'סטין ביבר

אליל הבנות המצווחות החליט במפתיע לפנות להליך גישור בעקבות תביעה שהוגשה נגדו ע"י צלם פפראצי במהלך 2013. האם כוכב הפופ הקנדי החילט לקחת את עצמו בידיים?

כנראה שהעובדה שג'סטין ביבר חגג לאחרונה 21 אביבים חוללה משהו חיובי בראשו של אליל הבנות המצווחות, שבחר לבלות את ליל אמש (רביעי) בחדר גישור במיאמי בעקבות תביעה שהוגשה נגדו ע"י צלם פפראצי מהלך 2013.

הפעם מדובר בצלם ג'פרי ביניון, שטען כי הותקף ע"י כוכב הפופ ושומרי הראש שלו מחוץ לאולפן הקלטות, בזמן שחיכה לפמליה מחוץ לאולפן. ג'פרי טען כי כתוצאה מהתקיפות נגרמו לו פגיעות גופניות ונפשיות.

כזכור, זוהי לא הפעם הראשונה בה כוכב הנערות מעורב בעימות פיזי עם צלמי פפראצי. בביקורו בישראל ב-2011, דרס ביבר צלם פפראצי וכעבור מספר חודשים מאבטח של הכוכב תקף צלם אחר.
בפברואר 2012, ביבר איבד את העשתונות כשתקף לכאורה צלם פפראצי במהלך ביקור בקניון מקומי בקליפורניה. בזמן העימות הזמר היכה את אחד הצלמים ואף איבד אחת מנעליו. הצלם מיהר להתקשר לכוחות הביטחון והובהל לבית החולים בעקבות תלונות על כאבים בחזה. לאחר שהצלם שוחרר מבית החולים הוא מיהר להגיש תלונה במשטרה נגד ביבר.

ואם זה לא מספיק לכם אז במרץ 2013, אליל הנערות המצווחות הגיע לסיבוב הופעות בבריטניה, אך בתום שבעה ימים הוא הספיק לתקוף צלם פפראצי, להתמוטט על הבמה לקול קריאות בוז צורמות ולהתאשפז בבית חולים. בהחלט אחלה הספק.