חינם לקוראי nrg: המדריך המלא לגישור גירושין

חינם לקוראי nrg: המדריך המלא לגישור גירושין

נתוני כמות המתגרשים בישראל כבר אינה מפתיעה איש מאתנו. רק בשנה החולפת התגרשו בישראל 13,000 זוגות. זהו גידול של 5.8% בכמות המתגרשים. כלומר שבישראל כל זוג שלישי מתגרש בישראל. הליך הגירושין מטבעו גורם לפחדים וחששות גדולים. היום מסתבר שסיפורי האימה שכולנו מכירים על זוגות שהתגרשו במלחמה קשה, היו יכולים להימנע עם בני הזוג היו פונים קודם לגישור גירושין ולא לעורכי דין. גישור גירושין הולך ותופס את מקומו כהליך הטוב ביותר על פי דעתם של טובי המומחים, לבני זוג שרוצים להתגרש במהירות, בקלות ועם מינימום נזק להם, לילדיהם ולכיסם.

יניב שוורצמן הוא אחד המגשרים העסוקים בישראל בתחום הגישור גירושין. מעבר לכך שיניב מוביל את עולם הגישור בתפקידו כיו"ר לשכת המגשרים בישראל, הוא גם עומד בראש הבית לגישור ויישוב סכסוכים המספק שירותי גישור בעשרים ושניים סניפים ברחבי הארץ.  בכל חודש פוגש שוורצמן עשרות זוגות שמגיעים לגישור גירושין אצלו בחדר הגישור. "בחדר הגישור, אני יכול לעזור לבני הזוג להבין מהם הצרכים החשובים להם באמת ולמצוא ביחד איתם את הפתרונות שיהיו הטובים ביותר עבורם." אומר לנו שוורצמן לרגל הוצאתו לאור של המדריך המלא לגישור גירושין שיוצא לאור בימים אלו.

להליך גישור גירושין שלושה יתרונות עיקריים:

גישור גירושין הוא מהיר ביותר. בממוצע מגיעים צדדים שמגיעים לחדר גישור גירושין להסכם תוך 12 שעות גישור גירושין נטו. שעות אלו מפוזרות בדרך כלל על פני חודש עד חודשיים כדי לאפשר לצדדים לעכל ולהתארגן לקראת השינוי בחייהם. הנתון המדהים הזה על הגישור גירושין, מתקיים בעיקר כאשר בני הזוג מגיעים לגישור, לפני שהם הולכים לעורכי דין ובכך הם מונעים את העלאת גובה הלהבות.

עומדים להתגרש? נקלעתם לסכסוך עסקי? הבית לגישור ויישוב סכסוכים מציע לכם פתרון מהיר, יעיל וזול >>>

גישור גירושין זול לאין שיעור מהאופציה האחרת. בעוד שאצל עורכי דין משלם כל אחד מהצדדים עשרות ולעיתים גם מאות אלפי שקלים, בגישור גירושין תשלמו סך של אלפי שקלים בודדים לכל התהליך.

גישור גירושין שומר על הילדים שלכם. מאחר והליך הגישור גירושין נעשה כולו בהסכמה של שני בני הזוג, נמנע הנזק הרב שנגרם לילדים שהורים מתגרשים במלחמה משפטית ארוכה בבתי המשפט. "אני אישית מאוד בעד הכנסת יועצים כמו פסיכולוגים לילדים, לחדר הגישור על מנת ולהקטין ככל האפשר את הטראומה והקשיים לילדים. כבר ראיתי לא מעט מקרים שזוגות שהגיעו בפחד וחשש לחדר הגישור גירושין, ולאחר שקיבלו מענה לחששות שנוגעים לילדים, הם נרגעו לחלוטין והצליחו להגיע להסכמות שאפשרו לשניהם להמשיך בחייהם." מוסיף שוורצמן.

לאור ריבוי השאלות בנוגע להליך הגישור גירושין, הוציא לאחרונה הבית לגישור ויישוב סכסוכים שבראשו עומד יניב שוורצמן, את המדריך המקיף והמלא ביותר שנכתב אי פעם בנושא גישור גירושין. המדריך ניתן להורדה ללא עלות לגולשי ערוץ הגישור של סולחה ו NRG. להורדת המדריך המלא לגישור גירושין לחצו כאן.

הכתבה מאת פורטל הגישור הישראלי סולחה >>> לכתבות נוספות לחצו כאן