מפסיקים להיות פראיירים

מפסיקים להיות פראיירים

פורטל הגישור סולחה, שם לו למטרה להעלות את המודעות להליך הגישור וליתרונותיו בעיקר במקרים בהם פונים צדדים למחלוקת, למגשר לפני שהם פונים לעורכי הדין.

כאשר מגיעים אנשים לעורכי דין לפני שהם מגיעים למגשרים, הם בדרך כלל מוצאים את עצמם שולחים מכתבי איום משפטיים ולאחר מכן מגישים כתבי תביעה והגנה. כבר מהרגע הראשון בו מתקבל המכתב הראשון אצל הצד השני, מתחילים הצדדים להיערך לקרב משפטי שבמידה ולא ייעצר טרם הגעתו לבית המשפט, יוכלו  הצדדים למצוא את עצמם עומדים מול שופט.

מחקרים רבים מוכיחים שפניה ראשונית למגשר לפני פניה לעורך דין מעלה את הסיכוי לפתרון בהסכמה תוך שעות גישור ספורות במקום חודשים ושנים בבית המשפט. מאחר והליך הגישור זול בהרבה מההליך המשפטי, מדובר גם בחסכון כלכלי משמעותי.

כחלק מהפעילות של פורטל הגישור סולחה, לחשוף את יתרונות הגישור לפני פניה לבתי המשפט, בקרב הציבור הרחב, הפיקה סולחה, סדרת סרטוני רשת ויראליים שקוראת לאנשים לא להיות פראיירים וללכת למגשרים לפני הליכה לעורכי דין. סרטוני הפראייר מציגים בצורה הומוריסטית את הליך הגישור מול ההליכים בבתי המשפט, ונותנים לצופים בהם ידע חשוב וכלים להתמודדות נכונה עם סכסוכים קשים.

אז אם אתם או אנשים שחשובים לכם נמצאים או עלולים להימצא במלחמה משפטית יקרה ומתישה, כדאי שתשלחו להם את אחד מהסרטונים הללו ובכך אולי תשפרו עד מאוד את מציאות חייהם.

הכתבה מאת פורטל הגישור הישראלי סולחה >>> לכתבות נוספות לחצו כאן